Час підготовки: менше 30 хвилин

Час приготування: 30 хвилин

Порції: 4

Інгредієнти:

 • 4 яйця
 • 2 ст. л. солі
 • окріп

Приготування:

Сьогодні ми покажемо як приготувати і скільки правильно варити яйця часу, щоб вони вийшли не круто і не в мішечок, а саме всмятку. Готування займає всього кілька хвилин. Все що треба, щоб зварити таке яйце - це звичайно ж курячі яєчка, сіль і гаряча вода.

Популярні новини зараз
Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще
 1. Якщо покласти яйця в холодну воду, то потрібно дочекатися закипання, зменшити вогонь і залишити варитися протягом 2 хвилин (і жовток і білок залишаться рідкі) або 3 хвилини (жовток буде рідким, а білок – майже твердим – це улюблений варіант).
 2. Є ще один варіант, як зробити цей рецепт. Акуратно кладемо яйця в киплячу воду (вони не повинні бути холодними!), залишаємо на 1 хвилину.
 3. Потім знімаємо з вогню, закриваємо кришкою і варимо 5 хвилин.
 4. В результаті ви отримаєте зварені всмятку яйця, де жовток буде рідким, а білок – твердим.
 5. Варити куряче яйце слід на невеликому вогні.
 6. Свіжі яйця (до 4 днів) варити треба трохи довше – хвилини на 2-3.
 7. Після закінчення варіння, обдайте яйця холодною водою – так вони будуть легше чиститися від шкаралупи.
 8. Перевірити, варене яйце або немає, можна так: пообертайте яйце. Якщо воно крутиться швидко — варене. Якщо повільно — сире.