Яйця в подарунок друзям

1. Віск від свічки, що горить, набираємо за допомогою зубочистки, голки чи спеціального інструменту – писачка (його можна купити в будь-якому магазині художніх товарів).

2. На шкаралупу наносимо крапки, смужки, візерунки, побажання чи інші надписи.

3. Після того як віск застигне, яйце кладемо у ємкість із холодним розчином барвника. Коли колір закріпиться, писанку витягаємо, обмиваємо і, трохи нагріваючи біля полум’я свічки, витираємо насухо серветкою. Віск видаляється, залишаючи світлий візерунок.

Здивуйте своїх колег

1. Беремо яйця і закріплюємо на них смужки скотчу (можна вирізати різноманітні фігурки), бухгалтерські резинки колом чи навхрест.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

2. Після зафарбовування на шкаралупі залишаться білі візерунки.

3. Щоб вийшов багатошаровий орнамент, процедуру можна повторити декілька разів, використовуючи різні відтінки барвників і наклеюючи нові смужки скотчу, не знімаючи попередніх.

4. Застосування коректора значно пришвидшить процедуру.

Мереживні візерунки

Цей рецепт стане ідеальним подарунком для бабусь.

1. Беремо шматочки тюлю чи старих ажурних серветок.

2. Обв’язуємо ними яйця і занурюємо в барвник.

На порталі Знай.uа ви також можете знайти рецепт кокосового морозива.