Жінки у гонитві за гарною фігурою можуть наламати чимало дров, зокрема й у інтимному житті. Перед тим, як сідати на дієту, варто дізнатися, як це вплине на лібідо і чи існують взагалі продукти-афродизіаки.

Лібідо коливається протягом життя, і це нормально. Недолік цієї енергії призводить до відсутності інтересу до флірту та інтиму. Подібний стан не слід вважати нормою, проте він не є захворюванням.

Закохана пара, фото з вільних джерел
Закохана пара, фото з вільних джерел

Чи впливає збалансоване харчування на лібідо?

Перша рекомендація при проблемах з лібідо — налагодити здоровий спосіб життя: нормалізувати сон та режим дня загалом, збалансовано та різноманітно харчуватися, якісно відпочивати.

Американська асоціація здоров'я серця рекомендує частіше їсти фрукти та овочі, цільнозернові продукти з великим вмістом клітковини, здорові жири - рослинні олії, авокадо і так далі, морепродукти, горіхи та бобові.

Популярні новини зараз
"Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Чоловікам підтримки оптимального рівня статевого гормону тестостерону важливо отримувати достатньо цинку. Він міститься в морепродуктах, червоному м'ясі, гарбузовому насінні. Жінкам для нормального гормонального фону потрібні здорові жири, які є в олії, горіхах, деяких сортах риби.

Дієта, фото pxhere
Дієта, фото pxhere

Чи існують продукти-афродизіаки?

Найчастіше афродизіаками називають продукти, багаті на цинк. Наприклад, морепродукти, шоколад, деякі види горіхів та насіння. Ймовірно, це пов'язано з тим, що цинк допомагає якісному виробленню сперми у чоловіків.

Немає наукових доказів, що ці продукти насправді підвищують лібідо. По-перше, мікроелементи не засвоюються моментально, тому сумнівно рекомендувати їсти щось безпосередньо перед інтимом.