Бульйон — це відвар, приготовлений з м'яса, риби та інших інгредієнтів. Дуже часто він виходить мутним через те, що господині не знають секретів його приготування.

Бульйон, скріншот із відео
Бульйон, скріншот із відео

Тож потрібно знати хитрощі, аби він виходив прозорим та смачним.

Бульйон можна сміливо робити самостійною корисною стравою або використовувати як основу для розкішної страви. Але це далеко не найважливіший критерій вдалої страви.

Найчастіше господині намагаються досягти прозорості. Це робить бульйон по-справжньому естетичним та апетитним.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... ПриватБанк вдвічі знизив тариф на важливу послугу: гаманці українців будуть цілішими Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

ЯК ІЗ ЦИМ ЗАВДАННЯМ ДОПОМОЖЕ ВПОРАТИСЯ ЛІД

Багато хто напевно чув, що досвідчені кухарі вводять у вже приготовлену страву лід. Дехто вважає, що це пов’язано лише з перепадом температури – завдяки хитрощі щойно приготовлений бульйон можна буде подавати до столу.

Але це не єдина причина.

курячий бульйон, фото:patee
курячий бульйон, фото:patee

Якщо ви бачите, що бульйон вийшов недостатньо прозорим, то лід виправить цю ситуацію. Дочекайтеся, коли страва буде повністю готова і введіть кілька кубиків льоду. Вогонь рекомендується зробити на цьому етапі слабким.

Лід. Фото Freepik
Лід. Фото Freepik

Після цього потрібно буде ще раз зняти піну. Завдяки цій хитрощі бульйон вийде неймовірно апетитним.

Нагадаємо, як без зайвих зусиль і швидко зняти шкірку з болгарського перцю: лайфгак із водою, мікрохвильовою піччю та вогнем.

Раніше ми повідомляли, що тісто ніжне, а вареники тануть у роті: рецепт улюблених ласощів з дитинства з полуницею - все, як у бабусі.