Заквашування - процес, який відомий багатьом любителям консервації, заснований на ферментації - основну роль у ньому відіграють бактерії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЄвген Клопотенко — зірка "МастерШеф" та популярний український кулінар.
Якщо ваші заквашені огірки стають занадто м'якими та слизькими, поставтеся до цього з усією обережністю. Під час процесу заквашування важливо пам'ятати, що правильне співвідношення солі в розсолі і огірки рідини, що повністю покриває, є ключовими факторами для досягнення якісного результату.
Необхідно дотримуватися рецепту та уникати зменшення кількості солі, оскільки саме вона як консервант запобігає псуванню продукту під час процесу бродіння.
Псування заквашених огірків також може бути викликана використанням несвіжих спецій. Наприклад, зіпсований часник або листя, що використовується при заквашуванні. Спеції мають бути високої якості та свіжості.
Утворення шкідливих бактерій у заквашених огірках призводить до того, що вони стають слизькими. Це може бути спричинене наявністю так званих "квітконосів", які потрібно обов'язково видаляти.
Якщо ви все ж таки спостерігаєте і відчуваєте те, що огірки вже перетворилися на слизьке і розм'якшене щось, краще викиньте їх відразу, не ризикуючи.
Як приготувати шкварки і чим може бути корисно засмажене сало: відповідь може здивувати
Як повідомляв "Знай.uа", Євген Клопотенко пояснив, чи небезпечний білий наліт на консервованих огірках
Знай.ua писав, свіжа зелень завжди буде на столі: як можна заготовити "вітамінчиків" крім заморозки