Часто "домашні" вимагають м'ясних страв, але далеко не завжди бюджет може відповідати "хотелкам". Важливо розуміти, що додавання хліба до фаршу – це не визнання себе бідним сімейством, а навпаки – вироблення аристократичного смаку, адже так страва буде соковитішою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКотлети по-колгоспному, або домашні, готуються просто, а виходять дуже смачними і повітряними.
Про цей рецепт розповів один із українських фудблогерів, який часто ділиться свіжими кулінарними порадами.
Що нам потрібне: 1 кг фаршу; 1 буханець черствого білого хліба або батона; 1 цибулина; перець чорний мелений; сіль; часник; рослинна олія.
Як готувати
Потрібно замочити у воді м'якоть хліба на 1-2 хвилини та віджати її. Завдяки цьому інгредієнту котлети не розвалюватимуться, а на смак будуть просто божественними.
Краще, звичайно, приготувати фарш самостійно з яловичини або з додаванням свинини, але можна взяти магазинний. Додати до фаршу віджатий хліб. Важливо запам'ятати: хліб після замочування має становити 40% від ваги фаршу. Це і є фішка даних котлет.
Тепер пропускаємо цибулю через м'ясорубку та додаємо до фаршу. Також додати сіль, часник (за бажанням) та спеції. Добре все перемішати. Відправляємо фарш на годину в холодильник.
Потім дістаємо фарш і формуємо котлети. Обсмажуємо їх на олії. За бажанням можна обваляти їх у панірувальних сухарях.
Рецепт перевірено багатьма поколіннями. До речі, до фаршу можна додати дрібно нарізаний болгарський перець, моркву чи кабачок. Так котлети будуть ще соковитішими і пікантнішими.
Нагадаємо, справжнє "літо у банку": як без стерилізації приготувати овочеве асорті, яке порадує холодною зимою.
Раніше повідомлялося, можна подавати замість м'яса: рецепт "золотистих" білих грибів із цибулею та часником.
Також універсальний рецепт грибної підливи на сметані: всі сусіди збігуться на неймовірний запах.