Хамон — це в'ялене
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСиру полядвицю рясно натирають з усіх сторін цукрово-сольовою сумішшю: 2 частини великої морської солі на 1 частину цукру. Далі м'ясо кладеться у велику посудину, накривається плоскою тарілкою і придавлюється гнітом. Тепер посудину з полядвицею ставимо в холодильник, де тримаємо її 3 доби, кожні 12 годин перевертаючи і зливаючи непотрібний сік.
Тепер готуємо суміш приправ, які мають бути у меленому вигляді. Обов'язково потрібно мелений лавровий лист, коріандр, чорний перець, часник. М'ясо, яке вилежалося у холодильнику, знову добре натираємо приготованою сумішшю приправ. Тоді щільно його обгортаємо у марлю і туго обв'язуємо мотузкою, роблячи петельку.
М'ясо вивішуємо для в'ялення. Ідеальне місце — це льох чи підвал, де сухо і не занадто жарко, а також затінено. Можна його також розмістити у затіненому закутку лоджії чи балкону. Якщо день видається спекотним — зняти і покласти у холодильник, а на ніч знову вивісити. Чим хамон сухіший — тим смачніший, тому їсти його радять після не менш, як двох тижнів в'ялення. Таким же чином можна в'ялити й інші частини свинини.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав,